Podmienky používaniaAko autor článkov tohto blogu si vyhradzujem právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie a na verejný prenos článkov, ako aj na verejné rozširovanie rozmnoženiny týchto článkov v zmysle § 33 ods. 1 písm. a) a d) autorského zákona.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek použitie častí alebo celku, najmä rozmnožovanie a šírenie textov, fotografií či iného obsahu z kubalav.blogspot.com akýmkoľvek mechanickým alebo elektronickým spôsobom aj v inom než slovenskom jazyku bez písomného povolenia autora je zakázané.

Prípadne je šírenie obsahu možné s použitím spätného linku – kontakt

Niektoré obrázky na kubalav.blogspot.com boli nájdené na webe a sú preto považované za public domain. Ak niektorý z uverejnených porušuje vaše autorské práva, kontaktujte ma a ja ich, hneď po predložení dôkazu vlastníctva, z tejto stránky odstránim.

Za komentáre pri článkoch nenesiem žiadnu zodpovednosť. Žiadam však návštevníkov, aby vo svojich príspevkoch a komentároch nepoužívali vulgarizmy, nadávky, osočujúce výrazy alebo rasovo motivované urážky.

Vyhradzujem si teda právo bez udania dôvodu nezaradiť, alebo vymazať akýkoľvek komentár k článku a to najmä tie,ktoré sú v rozpore so zákonmi Slovenskej republiky, dobrými mravmi, príspevky obsahujúce pornografiu, propagáciu hazardných hier a podobne.

Nezodpovedám za správnosť a aktuálnosť informácií.

Načítať komentáre Disqus

0 comments